24.02.2021

Поінформований – значить озброєний!

Нещодавно фахівцями Савранської районної філії Одеського ОЦЗ спільно з представником Савранського бюро правової допомоги було проведено інформаційний семінар для безробітних в рамках якого було розглянуто тему «Механізми захисту прав споживачів фінансових послуг».
Під час семінару увагу учасників було зосереджено на попередженні та недопущенні порушення прав громадян. Зокрема було обговорено важливість повного ознайомлення з переліком всіх послуг, що пропонуються громадянам під час відносин з банками та фінансовими установами.
Фахівець Савранської районної філії Інна Сакалюк розповіла присутнім про залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи, надала інформацію про дію програми «Доступні кредити 5-7-9%». А також наголосила на важливості фінансової грамотності для безробітних.
Фахівець бюро правової допомоги Олег Кравчук надав корисні поради та ознайомив присутніх з можливостями захисту своїх прав у випадку їх порушення. Обговорили також можливості викладення в письмовій або усній формі учасниками своїх пропозицій, заяв та скарг при зверненні до фінансових установ.