09.11.2015

Про основні напрямки роботи центру надання адміністративних послуг при Савранській районній державній адміністрації Одеської області

Про основні напрямки роботи центру надання адміністративних послуг при Савранській районній державній адміністрації Одеської області

 

У 2012 році прийнятий Закон України «Про адміністративні послуги». З метою виконання Закону у всіх районах та містах Одеської області створені та діють центри надання адміністративних послуг. В нашому районі центр надання адміністративних послуг при Савранській районній державній адміністрації був відкритий 20 листопада 2013 року.

У своїй роботі центр надання адміністративних послуг керується  Постановами Кабінету Міністрів України  «Про затвердження примірного Положення про центр надання адміністративних послуг» та «Про затвердження примірного Регламенту центру надання адміністративних послуг»,  розпорядженням Кабінету Міністрів України  «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг» та розпорядженнями голови Савранської райдержадміністрації, які прийняті відповідно до вищезазначених нормативно-правових актів.

Перелік послуг, що обов’язково повинні надаватися через центр, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центр надання адміністративних послуг».  За суб’єктами надання адміністративних послуг та відповідно до переліку адміністративних послуг напрямки роботи центру можна  умовно розділити на 4 блоки:

  1. Адміністративні послуги реєстраційної служби Савранського районного управління юстиції Одеської області.
  2. Адміністративні послуги Савранського РС ГУ ДМС України в Одеській області.
  3. Адміністративні послуги відділа Держгеокадастра у Савранському районі Одеської області.
  4. Інші послуги.

 На сьогодні адміністративні послуги реєстраційної служби Савранського районного управління юстиції у приміщенні центру надає державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Також варто зазначити, що у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зокрема відповідним законодавчим актом повноваження державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень також покладаються  на адміністраторів центрів надання адміністративних послуг в частині прийняття та видачі документів. З метою виконання вищезазначеного Закону триває робота щодо підключення до «Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» адміністраторів відділу надання адміністративних послуг Cавранської районної державної адміністрації.

Згідно визначеного переліку через наш центр також надаються адміністративні послуги Савранського районного сектору  Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області. Терміни розгляду звернень не порушуються. Послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон надаються безпосередньо в Головному управлінні Державної міграційної служби України в Одеській області.  

Налагоджена робота з відділом Держгеокадастру у Савранському районі Одеської області. Адміністративні послуги з земельних питань надаються в повному обсязі. Варто відмітити, що Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру спільно з  Державним агентством з питань електронного урядування України запустили електронні послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» і «Замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки». Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електронну адресу. Отримати готовий витяг можна в будь-якому з 660 центрів надання адміністративних послуг по всій Україні, в тому числі і в центрі надання адміністративних послуг при Савранській районній державній адміністрації.

Послуги інших служб надаються в центрі надання адміністративних послуг   в повному обсязі.

З початку року до центру надання адміністративних послуг надійшло 2598 звернень та надано 2623 консультації.

За отриманням консультацій громадяни можуть звернутися за телефоном : 3-13-79  або надіслати лист на електронну адресу :  savran_cnap@ukr.net. Працівники центру обов’язково  проконсультують Вас, надавши вичерпні відповіді на поставлені запитання.

 

Начальник відділу надання

адміністративних послуг

Савранської районної

державної адміністрації                                                 О.О.Стаднік