17.06.2017

лекцію на протипожежну тематику

15 червня  головний інспектор Савранського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, капітан служби цивільного захисту Олександр Якович  Безпалько провів лекцію на протипожежну тематику для працівників територіального центру соціального обслуговування Савранської районної державної адміністрації.
О.Безпальком було озвучено статистику надзвичайних ситуацій, пожеж на території України, області та району. Під час лекції було доведено порядок дій у разі виникнення пожежі, під час проведення евакуації, правила пожежної безпеки на робочих місцях та в побуті, дії при виявленні ВНП.
Після чого директор територіального центру соціального обслуговування та головний інспектор Савранського РС ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Безпалько виїхали до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, який розташований в с.Концеба.
На місці інспектором було поінформовано  підопічних та працівників стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання про самозаймання речовин, протипожежні вимоги до будинків і споруд, пожежну профілактику електрообладнання та засоби та способи гасіння пожежі. Також було перевірено відділення на наявність та справність вогнегасника.