Меморандум про взаєморозуміння

 

 

11 жовтня 2017 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції, Міністерством соціальної політики та Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), спрямований на розвиток співробітництва у сфері соціальної адаптації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі, та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Відповідно до цього в Савранському районному центрі зайнятості було проведено «Круглий стіл». Учасниками заходу були в.о. директора Савранського РЦЗ Чорна О.О., начальник управління соціального захисту населення Савранської РДА Воробйова Л.І., представник Савранського районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Малик Т. Д., представник відділу «Савранське бюро правової допомоги» Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шавловська О.В., начальник Савранського районного центру з питань пробації капітан внутрішньої служби Тімановський О.Г.

Метою заходу було визначення напрямків спільної діяльності на 2018 рік щодо соціальної адаптації осіб, які звільняються з місць позбавлення волі або обмеження волі та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.