28.11.2014

Семінар з фахівцямиіз соці альної роботи

Савранським районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді 27листопада  2014 року було проведено навчальний семінар для фахівців  із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за темою: «Здійснення соціальної роботи у відповідності з наказом Міністерства  соціальної політики від 09.07.2014 № 450 «Про затвердження форм обліку соціальних послуг сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах».

Основним питанням семінару було ознайомлення фахівців  із соціальної роботи новими формами роботи здійснення соціальної роботи та соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, питання співпраці з усіма  структурними підрозділами  щодо соціальної роботи  з дітьми, сім»ями та молоддю. Надавалися практична допомога та методична література.

Також було розглянуто питання  щодо діяльності фахівців із соціальної роботи   за 11 місяців 2014 року.

Фахівці ділилися своїм досвідом роботи по виявленню сімей в складних життєвих обставинах, здійсненню соціального супроводу даної категорії населення, ділилися враженнями, своїми здобутками, обговорювалися як позитивні так і  негативні сторони роботи. В ході наради було проведено практичне заняття з фахівцями, на якому розглядалися конкретні випадки роботи з сім»єю по наданню їй соціальних послуг.