29.07.2020

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Щороку наші співгромадяни, які незадоволені рівнем заробітної плати в Україні, намагаються виїхати до інших країн з метою працевлаштування. Зрозуміло, що, за умови успішного працевлаштування, це сприяє підвищенню добробуту сімей, є джерелом валютних надходжень в Україну, загалом виглядає більш перспективно, ніж трудова діяльність у власній країні.

Проте, перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати ризики, що постають перед людиною, яка планує виїхати на роботу за кордон, а тим більше нелегально. Це і небезпека трудового рабства, і можлива руйнація сімейних відносин, і ускладнення батьківських відносин, і депресивні настрої.

Саме напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) директор Савранської РФ ООЦЗ Наталя Цибулько спільно з структурними підрозділами Савранської РДА та установ району в рамках інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми взяла участь у засіданні круглого столу, де були обговорені питання впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, в Савранському районі. Також учасники засідання обговорили порядок дій щодо проведення інформаційно-просвітницької кампанії з протидії торгівлі людьми на території району.