04.12.2018

Щорічно, у перші дні грудня, цивілізоване людство вшановує людей з обмеженими можливостями, аби нагадати суспільству, що такі люди є особливими і потребують підвищеної уваги і підтримки. Ці дні є доброю нагодою підбити підсумки про зроблене і те, що необхідно зробити для забезпечення гідних і комфортних умов життя даної категорії людей.
З метою належного відзначення Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями в с. Концеба, у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Савранської РДА для підопічних було організовано концерт, під час якого вони мали змогу насолодитись чарівним співом працівників районного будинку культури.
В ході заходу до всіх присутніх звернулись начальник управління соціального захисту населення Савранської РДА Людмила Іванівна Воробйова та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Савранської райдержадміністрації Надія Олександрівна Брицька, які у своїх промовах побажали підопічним міцного здоров’я та всього найкращого. 
По закінченні концертної програми мешканцям стаціонарного відділення було вручено запашний коровай.