02.08.2018

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Одеській області проводиться інформаційно-просвітницька акція за участю громадського руху «Віра, Надія, Любов».

На виконання протоколу №26-ОН селекторної наради з відзначення в Одеській області Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми щодо проведення широкомасштабної інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня), районна державна адміністрація повідомляє наступне.

            Відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації та службами району постійно проводиться робота з питань попередження торгівлі людьми серед населення району.

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо сучасних проявів торгівлі людьми, а також засобів і методів, що використовуються торгівцями людьми, здійснюється інформаційна, культурно-просвітницька діяльність за напрямком протидії торгівлі людьми, зокрема:

-          на стендах районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення,  районного управління освіти, молоді та спорту, районного центру зайнятості, Савранського ПТАУ та на веб-сайті райдержадміністрації - розміщено соціальну рекламу щодо ризиків пов’язаних з торгівлею людьми;

-          біля районного будинку культури розміщений банер на тематику попередження та протидії насильству, трудовому та сексуальному рабству.

 

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в Одеській області проводиться інформаційно-просвітницька акція за участю громадського руху «Віра, Надія, Любов».

 

Згідно орієнтовного графіку 7 серпня 2018 року акція заплановано провести

на території

смт. Саврань - смт. Любашівка – м. Ананьїв