13.11.2020

Вітання голови Савранської райдержадміністрації із Днем працівників сільського господарства України

 

Шановні аграрії Савранщини!
З почуттям особливої поваги щиро і сердечно вітаю усіх вас із професійним святом, що цьогоріч відзначається 15 листопада.
Сільське господарство для нашого Савранського краю як і для всієї країни – це і надходження в бюджет, і продуктова безпека, і розвиток територій, культури, мистецтва, науки, традицій, і туризм… Одним словом, сільське господарство – це про життя!
Усі разом ви, шановні аграрії, складаєте основу нашого сільськогосподарського виробництва. Для кожного з вас праця у полі стала справою життя. Завдяки вашим фінансовим інвестиціям у розвиток інфраструктури сіл та реалізації різних соціальних проектів помітно змінюються села Савранського краю.
Висловлюю вам вдячність за працю, за творення достатку і благополуччя родин Савранщини, зміцнення економічного потенціалу нашого краю.
Нехай і надалі ваші клопоти примножують нові блага, хай кожна осінь для всіх вас стає золотою порою, що тішить вагомими врожаями.
Щиро зичу мирного неба і Божого заступництва, вагомих здобутків і невичерпної енергії. Здоров’я вам, мирного неба, сил та оптимізму на многії літа!
З повагою
Голова Савранської райдержадміністрації Сергій Степаненко