08.11.2018

 Сьогодні в районному будинку культури було проведено захід з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Аби привітати всіх причетних до цього чудового свята, до будинку культури завітали т.в.о. голови Савранської РДА Оксана Петрівна Орел, голова районної ради Олександр Вікторович Хапатнюковський та селищний голова Сергій Григорович Дужій, які у своїх промовах побажали усім міцного здоров’я, родинного тепла та творчої наснаги.
Поважні гості вручили Почесні грамоти та квіти культпрацівникам, аматорам народного мистецтва за вагомий внесок у відродження української національної культури та розвиток народної творчості.
Приєдналась до вітань і директор КЗ "Центр культури, дозвілля та туризму Савранського району" Людмила Арнольдівна Яновська, яка привітала своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники вищевказаної професії – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.
Савранщина пишається вами, люди культури та мистецтва!
Також цього дня відбулась презентація читацького медіа-простору для працівників бібліотек та сільських будинків культури. Офіційне відкриття простору планується найближчим часом.