14.02.2020

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого в смт. Саврань за участі керівництва району, учасників бойових дій на території інших держав та представників громадськості відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника  «Полеглим синам Савранщини» .

     Присутні схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою пам’яттю  захисників України, що віддали життя за цілісність і єдність рідної землі, тих, хто не повернувся додому з далекої афганської війни та воїнів, які загинули на теренах інших держав.

     Після покладання, в районній бібліотеці для дорослих  проведено годину вшанування «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя».

Присутні мали змогу поринути спогадами в події минулих років. .Учасники заходу згадали загиблих земляків . Також воїнам інтернаціоналістам, було вручено пам’ятні грамоти та медалі.

     З глибокою шаною згадаємо  усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані та вшануємо всіх живих і низько вклоняємось батькам і родинам загиблих.