19.08.2019

Селекторна нарада

Голова Савранської райдержадміністрації Ярослава Жирун та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяли участь у черговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації, яке провела в режимі відеоконференції виконуюча обов’язки голови ОДА Шаталова С.М. 
Особливу увагу в ході засідання було присвячено обговоренню питань пов’язаних з причинами виникнення та наслідками масштабної пожежі, яка сталася у ніч на 17 серпня в готелі «Токіо-Стар» у м. Одеса по вул. Водопровідній, 1а. 
У зв’язку з цим в ході засідання комісії розглянуті також були розглянуті питання: 
- Про забезпечення протипожежного захисту закладів освіти у 2019/2020навчальному році;
- Про стан утворення підрозділів місцевої пожежної охорони;
- Про стан протипожежного водопостачання в м. Одеса та районах області.
Окремо в ході засідання розглянуто питання Про виконання «Комплексного плану профілактики захворюваності на вірусний гепатит А в Одеській області на 2017-2022 роки» та надано доручення очільникам районів та територіальних громад області щодо проведення дезінфекції систем водопостачання в закладах освіти області.
Також члени комісії заслухали інформацію «Про вжиття заходів щодо недопущення руйнування конструкцій та елементів Білгород-Дністровської фортеці» та «Про ситуацію, що склалася на території Білгород-Дністровського району внаслідок погіршення погодних умов та ухвалили рішення з зазначених питань.
За результатами засідання обласної комісії ТЕБ та НС голова РДА Ярослава Жирун  надала доручення щодо виконання визначених обласною державною адміністрацією завдань щодо забезпечення протипожежного захисту та профілактики захворюваності на вірусний гепатит в закладах освіти району.