13.08.2019

Ррайонна координаційна рада з питань сім′ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми

Порядок денний

:1. Про надання соціальних послуг по зареєстрованим фактам домашньогонасильства та насильства за ознакою статі по Савранському району з початку2019 року (організація виконання Постанови Кабінету Міністрів України від22.08.2018р. №658). Пропозиції по покращенню організації роботи мобільноїбригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали віддомашнього насильства та насильства за ознакою статіДоповідачі:Розуменко І.В.Малик Т.Д.Побережець В.П.

2. Про організацію проведення заходів до Всесвітнього дня протидіїторгівлі людьми (30 липня), відповідними структурними підрозділами районноїдержавної адміністрації, установами та організаціями району.Доповідачі:Розуменко І.В.Малик Т.Д.Побережець В.П.Брицька Н.О.Цибулько Н.Д.

3. Про організацію проведення інформаційної кампанії "Щастя у чотирируки", яка спрямована на подолання усталених стереотипів стосовно соціальнихролей чоловіків і жінок та розподілу сімейних обов'язків. Лист Департаментусоціальної та сімейної політики облдержадміністрації від 29.07.2019 року№5398/12-20/4882.Доповідачі:Розуменко І.В.Малик Т.Д.Побережець В.П.