06.11.2020

Роботу знаходить той, хто її шукає

«Незважаючи на карантинні обмеження, робота Савранської районної філії Одеського ОЦЗ не зупиняється. І тому портфоліо філії постійно поповнюється все новими прикладами успішного працевлаштування.
По допомогу в пошуку роботи до Савранської РФ ООЦЗ звернулася мешканка смт.Саврань Світлана, яка мала досвід роботи продавцем. Вона зацікавилася пропозицією кар'єрного радника взяти участь у роботах тимчасового характеру, а згодом і працевлаштувалася на посаду продавця продовольчих товарів у магазин «Продукти» до ПП Тітієвський А.Ф.
Завдяки зусиллям працівників Савранської РФ ООЦЗ було працевлаштовано і Олександра Івановича, який має за плечима робітничу професію та немалий досвід роботи. Але карантин вніс свої корективи і чоловік залишився без роботи. Тож вирішив звернутися до служби зайнятості. ПП Тітієвський О.А заявив про вакансію сторожа, Олександру відразу запропонували пройти співбесіду з роботодавцем, яку він успішно пройшов та був працевлаштований на заявлену вакансію.
Фахівці філії щоденно допомагають шукачам роботи та роботодавцям знайти один одного. Тому згадується стара істина: «роботу знаходить тай, хто її шукає».
0
Охоплено людей
0
Engagements
 Подобається
 
Коментувати
 
Поширити