11.01.2019

Під час робочої зустрічі 10.01.2019 року  начальника відділу «Савранське бюро правової допомоги» Подільського МЦ з НБВПД  О.В. Шавловська та  директор Територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Савранської РДА Н.О. Брицька обговорили результати співпраці в 2018 році та визначилися з планами на 2019 рік.

 Так в 2018 році на базі Територіального центру юристами  Савранським БПД забезпечувалася робота постійно діючого дистанційного пункту консультування громадян під час якого відвідувачі та працівники Територіального центру мали можливість отримати юридичні консультації. Для працівників Територіального центру проводилися право освітні лекції та семінари.  Двоє підопічних центру отримали безоплатну вторинну правову допомогу, що включала в себе складання документів процесуального характеру та представництво їх інтересів у суді.  В результаті одна особа змогла поновити свої цивільні права, а інша встановити факт смерті родича на тимчасово окупованій території України.

            В ході зустрічі домовилися про подальшу роботу дистанційного пункту консультування громадян  Савранського БПД на базі Територіального центру, узгодили графік його роботи;  організацію виїзного прийому громадян у відділені стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Територіального центру в с. Концеба; проведення право освітніх заходів для працівників Територіального центру та , за потреби, надання адресної правової допомоги підопічним центру.

            З метою координації дій в даних напрямках домовилися про підписання Меморандуму про співпрацю між Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Савранської РДА та Подільським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги..

 

ДОВІДКОВО:

Графік роботи дистанційного пункту консультування громадян працівниками Савранського бюро правової допомоги в Територіальному центрі.

Щомісяця, кожен другий четвер місяця  з 11.00 -12.00 год