14.05.2019

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році

З метою проведення належного оздоровлення та відпочинку дітей у Савранському районі  було прийнято програму «Програма  підтримки сімейної та молодіжної політики в Савранському районі на 2019-2021 рік»,  якою передбачено придбання путівок до закладів оздоровлення і відпочинку  та доставка дітей до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку. У 2019 році передбачено  8 тис. грн. для забезпечення доставки дітей до закладів оздоровлення та відпочинку та у зворотному напрямі.  

            З метою забезпеченням  оздоровленням  дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки у позаміських таборах  селищна та сільські ради передбачили  кошти для придбання путівок  в кількості 7  шт. на загальну суму – 52 тис. 270 грн.

            Розпорядженням голови Савранської районної державної адміністрації  від 6 травня 2019 року    № 118/А-2019  «Про організацію оздоровлення  та відпочинку дітей у 2019 році»  було затверджено план заходів  щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році, а саме протягом  періоду відпочинку та оздоровлення:

- охопити оздоровленням та відпочинком сто відсотків дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, та не менше сімдесяти відсотків дітей інших категорій відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

                З 31 травня буде відкрито функціонувати пришкільні табори, які  планують оздоровити 458  дітей пільгової категорії . 

Управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністраці спільно з  Савранським районним управління Головного управління Держпродспожив служби в Одеській області відповідно до вищезазначеного розпорядження голови Савранської районної державної адміністрації в період з 22 по 25 травня 2019 року планується здійснити об’їзд шкіл з метою перевірки та дотримання вимог санітарного законодавства під час організації відпочинку, оздоровлення та харчування дітей з проведенням необхідних лабораторних та інструментальних досліджень на об’єктах оздоровлення та відпочинку. 

            З  3 по 16 червня   на базі загальноосвітніх закладів освіти будуть функціонувати  12 літно-мовних   таборів,  які за планом охоплять відпочинком  понад  - 300 дітей.  Протягом  періоду відпочинку діти будуть поглиблено вивчати англійську та німецьку мови.  

            Протягом 2019 року за рахунок державного бюджету було охоплено оздоровленням  - 8 дітей пільгової категорії. Діти були направлені на оздоровлення до   державних підприємств України "МДЦ "Артек" Пуща водиця,  та "УДЦ «Молода гвардія".   Савранською райдержадміністрацією постійно проводиться робота  з інформування  серед,  директорів шкіл, вчителів та органів місцевого самоврядування,  з метою доведення до відома батькам дітей та особам що заміняють батьків,  щодо до наявних оздоровчих закладів області та державних оздоровчих підприємств України "МДЦ "Артек" Пуща водиця, Київської області та "УДЦ «Молода гвардія" м. Одеса.