12.06.2018

Про американську програму бізнес стажування «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництв»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному  будівництв».

Термін стажування у США: з 27 жовтня по 17 листопада  2018 року.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 13 липня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

  • Будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом ;
  • Спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії ( головні інженери , керівники проектів );
  • Асоціації постачальників і виробників будівельних матеріалів.

У програмі братимуть участь компанії  з Азейбарджану, Грузії, Казахстану, Киргистану, Молдови , Росії, Таджикистану , Туркменістану, Узбекістану і України.

 

Вимоги до кандидатів:

  • Значний досвід роботи у даній галузі;
  • Керівна посада у своїй компанії;
  • Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

 

  Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання , програму навчальних занять; послуги перекладачів у робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

 

Мета програми – надати учасникам можливість познайомитися з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інформаційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій .  Введення в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.

 

Орієнтована програма стажування: Програма розрахована на 3 тижні . Перший тиждень присвячено навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів .

Документи на конкурс:

  1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту  ( з анкетними даними);
  3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу:

Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

 

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7mb , документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників:   https://www.dropbox.com   ,   https://www.box.com  ,  https://www.hightail.com    .

 

Більш детальну інформацію про Програму , умови участі, зразок анкети на участь, інструкцією з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

 

Копія Анкети (додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт  12  , за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/ee-construction-2018.doc  

 

Всі додаткові питання щодо Програми , документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email:  Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov 

Тел.  +38 – 044 – 521 – 52 – 22

Мобільний: +38 – 063 – 298 – 82 – 67

Факс: +38 – 044 – 521 – 54 – 30

Заповнені Анкети , оформлені виключно відповідно до вимог інструкції їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.