17.03.2020

Позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: головний лікар КНП «Савранський районний ЦПМСД» Лещенко В.Б., завідувач  Савранського лабораторного відділення Сабадаш В.Г., представник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області Гребенюк О.М., представники засобів масової інформації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:                      

 

1. Про організацію взаємодії служб, підприємств, установ та організацій щодо недопущення занесення та поширення на території Савранського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19.

 

Відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, на виконання протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 13.03.2020 №5/1 «Про організацію взаємодії служб, підприємств, установ та організацій щодо недопущення занесення та поширення на території області випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом COVID-19», з метою недопущення занесення та поширення на території Савранського району випадків захворювання, спричинених коронавірусом COVID-19, за результатами обговорення

 

ВИРІШИЛИ:

 

1. Селищному та сільським головам:

 

1.1. Провести засідання місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для визначення конкретних заходів та завдань щодо ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції серед населення та стабілізації епідемічної ситуації.

1.2. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів у місцях масового скупчення людей (автостанція, ринок, торгівельні точки, заклади громадського харчування тощо).

1.3. Депутатському корпусу спільно з працівниками Савранського відділення поліції не допускати масового скупчення людей (більше 10-ти осіб в одному місці).

1.4. Вжити заходів щодо обмеження проведення культурно-масових заходів, при можливості відмінити.

1.5. Спільно з медпрацівниками КНП «Савранський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» запровадити ведення обліку осіб, які в’їжджають з епідемічно-небезпечних територій, у разі ускладнення епідемічної ситуації встановити за ними медичний нагляд. Проводити посилений моніторинг стану захворюваності та своєчасно інформувати голову комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації.

Термін - негайно

 

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації  (Колеблюк А.Ф.) підготувати звернення голові Одеської обласної державної адміністрації щодо виділення додаткових коштів для придбання медичних засобів захисту, дезинінфікуючих та лікарських засобів, а також виробів медичного призначення для недопущення занесення та поширення на території району випадків захворювання, спричинених коронавірусом COVID-19.  

Термін – до 20.03.2020

 

3. Комунальному закладу «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» (Яновська Л.А.) вжити заходів щодо обмеження проведення культурно-масових заходів.

Термін - негайно

 

4. ТОВ «Саврань-Експрес» (Чабанюк В.М.) забезпечити проведення дезінфекційних заходів у транспортних засобах, які здійснюють пасажирські перевезення.

Термін - негайно

 

 

5. Селищному голові смт. Саврань Дужію С.Г., керівнику виробничого управління житлово-комунального-господарства Шпитко В.І. при наявності дозволу  балансоутримувача  об’єкту, який може бути використаний для ізоля-ції та обсервації певних категорій громадян при виникненні випадків захворю-вання COVID-19», Спортивно-оздоровчого табору «Південний Буг» Одеської  національної академії харчових технологій сприяти виконанню заходів по забору води для здійснення досліджень Савранським лабораторним відділенням (Сабадаш В.Г.).

Термін – негайно 

 

6. Виконкому Осичківської сільської ради (Гончарук В.П.) здійснити заходи по облаштуванню зовнішньої огорожі визначеного об’єкту, який може бути використаний для ізоляції та обсервації певних категорій громадян при виникненні випадків захворювання COVID-19, Спортивно-оздоровчий табір «Південний Буг» Одеської  національної академії харчових технологій, і який розташований на підвідомчій території, за рахунок коштів вільних залишків сільського бюджету.

Термін - негайно

 

7. Редакції районної газети «Сільські новини» (Виходець А.С.) інформувати населення з питань профілактики зараження коронавірусною інфекцією. 

Термін - негайно

                                          

8. Контроль за виконанням  рішення залишаю за собою.

 

 

Голова комісії

ТЕБ та НС райдержадміністрації                                Сергій СТЕПАНЕНКО