18.12.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

САВРАНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

_____________________________________________________________

вулиця Соборна, 9,  смт. Саврань,  66200,  тел/факс (04865) 3-13-52, тел. 3-11-51,  

Email: savranorgotdelrda@ukr.net, код ЄДРПОУ 04056865

 

ПРОТОКОЛ №59

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

       18 грудня 2020 року                                                                                          смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: перший заступник голови райдержадміністрації Каушан М.П., начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, майор поліції Вдовиченко О.О., заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Балтського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Река О.М., т.в.о. начальника Савранського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Кльован А.О., завідувач Савранським  лабораторним відділенням ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г, директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А.

 

І. Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території Савранського району Одеської області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом RS-СоV-2.

 

ВИСТУПИЛИ:          

 

Сабадаш Володимир Григорович – завідувач Савранським лабораторним відділенням ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень»  ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», який поінформував про те, що на території району продовжується виконання заходів по недопущенню поширення коронавірусної хвороби  СОVID-19.

Станом на 18.12.2020  за результатами досліджень: 456 – позитивні; 5 - летальні; 28 – перебуває в роботі; 71 особа з позитивним результатом ПЛР та 27 контактних перебувають  на самоізоляції під медичним спостереженням сімейного лікаря.

 

Река Олександр Миколайович - заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Балтського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, який поінформував наступне:

2

В період з 11.12.2020 року по 17.12.2020 року фахівцями територіального підрозділу Держпродспоживслужби проведено перевірку 45 суб’єктів  господарювання, в тому числі: ПЦПО, 1 НВК, 2 перукарні, 1 СТО, 21 об’єкт торгівлі з реалізації продовольчих товарів, 8 об’єктів торгівлі з реалізації непродовольчих товарів, 9 громадського харчування, 2 (двічі) агропромисловий ринок ТОВ «Південний Буг-ВВ» в смт. Саврань щодо дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, торговельної діяльності та діяльності з надання послуг за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. За звітний період виявлено 21 (двадцять одне) порушення карантинних обмежень суб’єктами торгівлі та складено 7 (сім) протоколів щодо притягнення до адміністративної відповідальності керівників та підприємців.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2» (зі змінами), від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», на виконання протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 16.12.2020 №53/1 з урахуванням епідемічної ситуації в районі та за результатами обговорення комісія

 

ВИРІШИЛА:          

1. Керівникам органів місцевого самоврядування, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Північному центру професійної освіти, керівникам підприємств, установ  та організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, територіальному підрозділу Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» забезпечити неухильне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».      

3 00.00  19.12.2020 

2. Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, керівникам органів місцевого самоврядування, КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» забезпечити контроль за дотриманням умов самоізоляції особами з підтвердженими випадками COVID-19 та контактними особами, які перебувають на самоізоляції.

Постійно

3. Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області посилити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо.

Постійно

3

 

4. Дирекції ТОВ «Саврань-Експрес», керівникам органів місцевого самоврядування забезпечити контроль за виконанням протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

Постійно

 

5. Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, керівникам органів місцевого самоврядування у межах повноважень продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема щодо перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно SARS-CoV-2.

 Постійно

 

6. Головному спеціалісту з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, керівникам органів місцевого самоврядування продовжити широку інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Постійно

 

7. Організаторам масових спортивних заходів, у т.ч. заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України інформувати завчасно про проведення заходів управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації.

Постійно

 

ІІ. Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення своєчасного реагування на небезпечні події та надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду 2020-2021 року.

За результатами доповідей та з урахуванням їх обговорення комісія

 

ВИРІШИЛА:  

 

Затвердити План заходів щодо забезпечення своєчасного реагування на небезпечні події та надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду 2020-2021 року (додається).

 

 

Голова райдержадміністрації,

голова комісії ТЕБ та НС РДА                                                            Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

 

Секретар комісії                                                                                     Микола МАЙСОС