02.11.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

САВРАНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

_____________________________________________________________

вулиця Соборна, 9,  смт. Саврань,  66200,  тел/факс (04865) 3-13-52, тел. 3-11-51,  

Email: savranorgotdelrda@ukr.net, код ЄДРПОУ 04056865

 

ПРОТОКОЛ №54

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

       02 листопада 2020 року                                                                                          смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Степаненко С.В.   

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: т.в.о. начальника 34-ї ДПРЧ 4-го ДПРЗ  ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Степанов В.М., завідувач Савранським  лабораторним відділенням ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дубчак Л.С., завідуюча організаційно-методичним кабінетом КНП «Савранський районний центр ПМСД» Сивак-Машевська Н.І., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А.

 

 Про посилення протиепідемічних заходів та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби CОVID – 19, спричиненої коронавірусом RS-СоV-2 на території Савранського району Одеської області відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки

 

ВИСТУПИЛИ:          

 

Сабадаш Володимир Григорович – завідувач Савранським лабораторним відділенням ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень»  ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», який поінформував про те, що на території району продовжується виконання заходів по недопущенню поширення коронавірусної хвороби  СОVID-19.

Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.10.2020 №40 на території Савранського району Одеської області з 00.00 годин 02.11.2020 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення CОVID – 19.  

Станом на 02.11.2020  за результатами досліджень: 215 – позитивні; 91 перебуває в роботі; 4 (четверо) хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в м. Подільськ Одеської області; 5 (п’ятеро) в інфекційному відділенні КНП «Савранська ЦРЛ».

 

2

 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30.10.2020 №40 та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 30.10.2020 №48, з урахуванням епідемічної ситуації в районі та за результатами обговорення комісія

 

ВИРІШИЛА:  

 

1. Інформацію взяти до відома.

2. Селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ  та організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, територіальному підрозділу Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» продовжити виконання протиепідемічних та профілактичних заходів з метою стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної із загостренням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, забезпечити безумовне виконання вимог законів України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Головного державного санітарного лікаря України, комісій з питань ТЕБ та НС та інших нормативних актів, направлених на боротьбу з коронавірусною інфекцією та забезпеченням протиепідемічного благополуччя населення відповідно до «червоного» рівня (додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого», «жовтого» та «померанчевого» рівня) епідемічної небезпеки поширення COVID-19:

2.1. ЗАБОРОНИТИ відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).             

2.2. ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів».

2.3. ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).

2.4. ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах. 

2.5. ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

2.6. ЗАБОРОНИТИ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

3

 

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

 

2.7. ЗАБОРОНИТИ відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

3 00.00  02.11.2020

3. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань на території району при здійсненні богослужінь слідкувати за дотриманням дистанції, уникати безпосереднього контакту між віруючими, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше 5 квадратних метрів площі церковної споруди. Усі присутні у храмі мають бути в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори). Обмежити доступ до храмів та церков, що розташовані на території Савранського району, для їх відвідування громадянами. Заборонити відвідування храму особам з наявним ознаками захворювань (кашель, чхання тощо).

На період проведення карантинних заходів

4. Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, селищному та сільським головам забезпечити виконання протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами), здійснювати контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

На період проведення карантинних заходів 

 

5. Головному спеціалісту з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, селищному та сільським головам проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами).

На період проведення карантинних заходів

 

6. Виконання рішення контролюватиму особисто.  

 

 

 

Голова райдержадміністрації,

голова комісії ТЕБ та НС РДА                                                            Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

Секретар комісії                                                                                      Олег ОРЛОВ