16.10.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

САВРАНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

_____________________________________________________________

вулиця Соборна, 9,  смт. Саврань,  66200,  тел/факс (04865) 3-13-52, тел. 3-11-51,  

Email: savranorgotdelrda@ukr.net, код ЄДРПОУ 04056865

 

ПРОТОКОЛ №51

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

       15 жовтня 2020 року                                                                                          смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, майор поліції Вдовиченко О.О., т.в.о. начальника Савранського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Кльован А.О., головний лікар КНП «Савранський районний центр ПМСД» Лещенко В.Б., завідувач Савранським  лабораторним відділенням ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень» ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Усата С.І., депутати Савранської районної ради Буманська О.О., Мудрий М.О., Поліщук Л.Ю.

 

Про продовження карантину та здійснення контролю за виконанням карантинних заходів, спричинених  коронавірусом RS-СоV-2 на території Савранського району Одеської області відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення CОVID – 19. 

 

ВИСТУПИЛИ:          

 

Сабадаш Володимир Григорович – завідувач Савранським лабораторним відділенням ВП «Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень»  ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», який поінформував про те, що на території району продовжується виконання заходів по недопущенню поширення коронавірусної хвороби  СОVID-19.

 

Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.10.2020 №35 на території Савранського району Одеської області з 00.00 годин 12.10.2020 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення CОVID – 19.  

2

 

Станом на 15.10.2020  за результатами досліджень: 99 – позитивні; 89 – перебуває в роботі; 39 осіб з позитивним результатом ПЛР та 32 контактних перебувають  на самоізоляції під медичним спостереженням; 7 (сім) хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні в м. Подільськ Одеської області; 2 (двоє) в інфекційному відділенні КНП «Савранська ЦРЛ».

Усата Світлана Іванівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, яка поінформувала про те, в навчальних закладах району збільшується кількість хворих на ГРЗ, як серед дітей так і серед педагогічних та технічних працівників.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.10.2020 №35 та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 15.10.2020 №45, з урахуванням епідемічної ситуації в районі та за результатами обговорення комісія

 

ВИРІШИЛА:  

 

1. Інформацію взяти до відома.

 

2. Селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ  та організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, територіальному підрозділу Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» продовжити виконання протиепідемічних та профілактичних заходів з метою стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної із загостренням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, забезпечити безумовне виконання вимог законів України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Головного державного санітарного лікаря України, комісій з питань ТЕБ та НС та інших нормативних актів, направлених на боротьбу з коронавірусною інфекцією та забезпеченням протиепідемічного благополуччя населення відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19:

 

2.1. ЗАБОРОНИТИ проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 30 осіб. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу з кількістю учасників до 30 осіб.          

 

2.2. ЗАБОРОНИТИ здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту (далі – ЗІЗ), та здійснює контроль використання ЗІЗ пасажирами.

 

3

 

2.3. ЗАБОРОНИТИ проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетерїв, буфетів тощо).

 

2.4. ЗАБОРОНИТИ відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.  

 

2.5. ЗАБОРОНИТИ відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, особи з інвалідністю.      

 

2.6. ЗАБОРОНИТИ роботу після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

На період проведення карантинних заходів

 

3. Рекомендувати начальнику відділу освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації в зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби ГРЗ, випадків підтвердження захворювань на COVID-19 в підпорядкованих закладах перевести на канікули всі заклади загальної та середньої освіти Савранського району.

з 15.10.2020 по 30.10.2020

 

4. Робочій групі у складі представників Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, Балтського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області за участю представників органів місцевого самоврядування:

4.1. Посилити проведення контролю за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо), торговельно-розважальних центрів, закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ТОВ «Південний Буг-ВВ» (агропромисловий ринок) та інших об'єктів з масовим перебуванням людей.

4.2. Всіх контактних осіб зобов’язати (під розпис) перебувати на самоізоляції та попередити про персональну відповідальність відповідно законодавства Украни про порушення вимог карантину.  

На період проведення карантинних заходів

 

5. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту та оборонної роботи, секретарю комісії з питань ТЕБ та НС Савранської районної державної адміністрації підготувати лист щодо сприяння збільшення кількості ліжок для стаціонарного лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою та надання можливості КНП «Савранська ЦРЛ» заключити договір з Національною службою охорони здоров’я України за пакетом стаціонарної допомоги пацієнтам з CОVID – 19 та направити в адресу Міністерства охорони здоров’я України, Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради.

Негайно

 

 

4

 

 

6. Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, селищному та сільським головам забезпечити виконання протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами), здійснювати контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

На період проведення карантинних заходів

 

7. Головному спеціалісту з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, селищному та сільським головам проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами).

На період проведення карантинних заходів

 

8. Селищному та сільським головам забезпечити:

8.1. За рахунок власних коштів дотримання заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID-19, під час підготовки та проведення виборів на виборчих дільницях, розташованих на підпорядкованій території.

8.2. Організацію підготовки та проведення відповідних виборів із дотриманням санітарних норм та правил, протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 (зі змінами).

8.3. Додержання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної безпеки на  виборчих дільницях.

 

           Під час підготовки та проведення виборів

 

9. Виконання рішення контролюватиму особисто.

 

 

Голова райдержадміністрації,

голова комісії ТЕБ та НС РДА                                                            Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

Секретар комісії                                                                                      Олег ОРЛОВ