15.09.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

САВРАНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

_____________________________________________________________

вулиця Соборна, 9,  смт. Саврань,  66200,  тел/факс (04865) 3-13-52, тел. 3-11-51,  

Email: savranorgotdelrda@ukr.net, код ЄДРПОУ 04056865

 

ПРОТОКОЛ №46

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

       15 вересня 2020 року                                                                                          смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, майор поліції Вдовиченко О.О., завідувач Савранським  лабораторним відділенням ВП Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А.

 

Про продовження карантину та здійснення контролю за виконанням карантинних заходів, спричинених  коронавірусом RS-СоV-2 на території Савранського району Одеської області  

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Сабадаш Володимир Григорович – завідувач Савранським лабораторним відділенням ВП Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», який поінформував про те, що на території району продовжується виконання заходів по недопущенню поширення коронавірусної хвороби  СОVID-19.

 

Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 №30 на території Савранського району Одеської області з 00.00 годин 14.09.2020 року встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки поширення CОVID – 19.  

Станом на 15.09.2020 за результатами досліджень на території Савранського району зарєстровано 35 позитивних результатів захворювання на CОVID – 19 (з них 13 одужало). 22 особи з позитивним результатом ПЛР та 44 контактних перебувають  на самоізоляції під медичним спостереженням. Серед хворих на CОVID – 19 зареєстровано учня 6-го класу Осичківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 

 

 

2

 

З хворими та контактними встановлено телефонний зв’язок і здійснюється спілкування щодо контролю за станом здоров’я черговим лікарем КНП «Савранський РЦ ПСМД».

 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 №30 та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 11.09.2020 №40, з урахуванням епідемічної ситуації в районі та за результатами обговорення комісія 

 

ВИРІШИЛА:  

 

1. Інформацію взяти до відома.

 

2. Селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ  та організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, територіальному підрозділу Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» продовжити виконання протиепідемічних та профілактичних заходів з метою стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної із загостренням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, забезпечити безумовне виконання вимог законів України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Головного державного санітарного лікаря України, комісій з питань ТЕБ та НС, та інших нормативних актів, направлених на боротьбу з коронавірусною інфекцією та забезпеченням протиепідемічного благополуччя населення відповідно до «зеленого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19:

2.1. ЗАБОРОНИТИ проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, а також діяльність закладів культури з наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу.

                                               На період проведення карантинних заходів

 

2.2. ЗАБОРОНИТИ здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. 

На період проведення карантинних заходів

 

 

3

 

3. Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, селищному та сільським головам забезпечити виконання протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами), здійснювати контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

На період проведення карантинних заходів

 

4. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань на території району при здійсненні богослужінь слідкувати за дотриманням дистанції, уникати безпосереднього контакту між віруючими, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше 5 квадратних метрів площі церковної споруди. Усі присутні у храмі мають бути в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори). Обмежити доступ до храмів та церков, що розташовані на території Савранського району, для їх відвідування громадянами. Заборонити відвідування храму особам з наявним ознаками захворювань (кашель, чхання тощо).

На період проведення карантинних заходів

 

5. Начальнку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації заборонити  тимчасове відвідування учнями 6 класу Осичківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (контактними з хворим на COVID-19) приміщень навчального закладу протягом 14 днів самоізоляції.

з 15.09.2020 по 29.09.2020

 

6. Голові Савранської селищної територіальної виборчої комісії Подільського району Одеської області:

6.1. В приміщенні розташування Савранської селищної територіальної виборчої комісії Подільського району Одеської області (далі – Територіальна комісія) (адреса: кабінет Територіальної комісії, І-поверх адмінбудинку Савранської районної ради, вул. Соборна, 9, смт. Саврань) ввести посилений санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими (вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, провітрювання та ін.).

6.2. Забезпечити допуск відвідувачів в приміщення Територіальної комісії виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора.

6.3. Забезпечити наявність на вході в приміщення місця з антисептиком та одноразовими паперовими рушниками.

6.4. Контролювати кількість відвідувачів, які одночасно перебувають в приміщенні, яка не повинна перевищувати кількості, з розрахунку одна особа на 5 метрів квадратних та дотримання фізичної дистанції між особами не менше ніж 1,5 метра.

 

На період проведення карантинних заходів

 

7. Балтському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області:

7.1. Забезпечити здійснення моніторингового контролю у сфері санітарного законодавства за дотриманням усіх протиепідемічних заходів в приміщенні Савранської селищної територіальної виборчої комісії Подільського району Одеської області, за адресою:  вул. Соборна, 9, смт. Саврань.

 

4

 

7.2. Про результати перевірки та стан готовності Територіальної комісії до роботи в умовах карантину поінформувати голову комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації.

 

Негайно

8. Селищному та сільським головам:

8.1 Забезпечити дотримання заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час підготовки та проведення виборів (зокрема в частині дотримання необхідної відстані між особами, використання санітайзерів, засобів індивідуального захисту, тощо).

8.2. У взаємодії з керівниками релігійних організацій усіх віросповідань на території району при проведенні масових релігійних заходів, в тому числі поховань, здійсненні богослужінь слідкувати за дотриманням дистанції, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше 5 квадратних метрів площі. Усі учасники заходів мають бути в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори). Заборонити відвідування зазначених заходів особам з наявним ознаками захворювань (кашель, чхання тощо).

На період проведення карантинних заходів

 

9. Головному спеціалісту з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, Савранському районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, Савранському відділенню поліції Балтського ВП ГУ НП в Одеській області, селищному та сільським головам проводити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами).

На період проведення карантинних заходів

 

 

10. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації,

голова комісії ТЕБ та НС РДА                                                            Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

Секретар комісії                                                                                      Микола МАЙСОС