11.09.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

САВРАНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ  ОДЕСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

_____________________________________________________________

вулиця Соборна,9,  смт.Саврань,  66200,  тел/факс (04865) 3-13-52, тел. 3-11-51,  

Email: savranorgotdelrda@ukr.net, код ЄДРПОУ 04056865

 

ПРОТОКОЛ №45

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

 07 вересня 2020 року                                                                                                 смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, майор поліції Вдовиченко О.О., т.в.о. начальника 34-ї ДПРЧ 4-го ДПРЗ  ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Степанов В.М., головний лікар КНП «Савранський районний центр ПМСД» Лещенко В.Б., завідувач Савранським  лабораторним відділенням ВП Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Усата С.І.

 

Про продовження карантину та посилення протиепідемічних заходів, спричинених  коронавірусом RS-СоV-2 відповідно до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19 на території Савранського району Одеської області

 

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Сабадаш Володимир Григорович – завідувач Савранським лабораторним відділенням ВП Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», який поінформував про динаміку поширення коронавірусної хвороби  СОVID-19 на території району.

 

Станом на 07.09.2020 року на території Савранського району за результатами досліджень зареєстровано 26 хворих на СOVID-19 (з них 13 одужало). Троє хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні (2 особи в м. Подільськ Одеської області та 1 особа в інфекційному відділенню КНП «Савранська ЦРЛ»). 10 хворих осіб з позитивним результатом ПЛР перебувають на амбулаторному лікуванні та 35 контактних перебувають під медичним спостереженням сімейного лікаря.

 

2

 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020 №28 та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 04.09.2020 №39 (встановлення на території Савранського району Одеської області «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення СOVID-19), з урахуванням епідемічної ситуації у районі та за результатами обговорення комісія 

 

ВИРІШИЛА:  

 

1. Інформацію взяти до відома.

 

2. Селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ  та організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, територіальному підрозділу Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» продовжити виконання протиепідемічних та профілактичних заходів з метою стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної із загостренням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, забезпечити безумовне виконання вимог законів України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень Головного державного санітарного лікаря України, комісій з питань ТЕБ та НС, та інших нормативних актів, направлених на боротьбу з коронавірусною інфекцією та забезпеченням протиепідемічного благополуччя населення.

 

На період проведення карантинних заходів

 

3. Директору ТОВ «Південний Буг-ВВ» посилити виконання встановлених вимог щодо профілактичних заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі на районному ринку.

3.1. Забезпечити допуск працівників ринку, продавців і відвідувачів на територію ринку виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу.

3.2. Забезпечити наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку місць з антисептиком та одноразовими паперовими рушниками.

3.3. Контролювати кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, яка не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 5 метрів квадратних торгівельної площі ринку.

3.4. Забезпечити відстань між робочими місцями продавців не менше трьох метрів, місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику.

3

 

3.5. Здійснювати проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця - в кінці кожного робочого дня.

3.6. Забезпечити інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися, та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

 Негайно

 

4. Керівникам підприємств, установ та організацій посилити заходи протиепідемічного режиму:

4.1. Зобов’язати працівників та відвідувачів при спілкуванні носити захисні маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратор.

4.2.  3абезпечити проведення поточної дезінфекції у місцях масового перебування людей.

Негайно

 

5. Директору комунального закладу «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» забезпечити призупинення діяльності закладів культури районного підпорядкування в частині проведення культурно-масових заходів (концерти, виставки, екскурсії, лекції, майстер-класи, робота комп’ютерних залів тощо) за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, а також діяльність закладів культури з наповненістю залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому залі.  

  На період проведення карантинних заходів

 

6. Робочій групі у складі представників Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, Балтського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області за участю представників органів місцевого самоврядування продовжити проведення посиленого контролю за дотриманням карантинних заходів у закладах громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо), торговельно-розважальних центрів, закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ТОВ «Південний Буг-ВВ» (агропромисловий ринок) та інших об'єктів з масовим перебуванням людей.

На період проведення карантинних заходів

 

7. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою

 

 

 

 

Голова комісії

ТЕБ та НС райдержадміністрації                                                       Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

Секретар комісії                                                                                     Микола МАЙСОС