04.09.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ №44

 

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

 02 вересня 2020 року                                                                                                 смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУ Національної поліції в Одеській області, майор поліції Вдовиченко О.О., т.в.о. начальника 34-ї ДПРЧ 4-го ДПРЗ  ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Степанов В.М., головний лікар КНП «Савранський районний центр ПМСД» Лещенко В.Б., завідувач Савранським  лабораторним відділенням ВП Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сабадаш В.Г., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А.

 

Про проведення святкування Дня Саврані під час дії адаптивного карантину 

 

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Сабадаш Володимир Григорович – завідувач Савранським лабораторним відділенням ВП Любашівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», який поінформував про динаміку поширення коронавірусної хвороби  СОVID-19 на території району.

 

Станом на 02.09.2020 року на території Савранського району за результатами досліджень зареєстровано 25 хворих на СOVID-19 (з них 8 одужало). Двоє хворих знаходяться на стаціонарному лікуванні (1 особа в м. Подільськ Одеської області та 1 особа в інфекційному відділенню КНП «Савранська ЦРЛ»). 17 хворих осіб з позитивним результатом ПЛР та 29 контактних перебувають під медичним спостереженням сімейного лікаря.

 

 

 

2

 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», від 26.08.2020 №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольних рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.08.2020 №26 та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації від 28.08.2020 №37, від 31.08.2020 №38 (встановлення на території Савранського району Одеської області «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення СOVID-19), з урахуванням епідемічної ситуації у районі та за результатами обговорення комісія 

 

ВИРІШИЛА:  

 

1. З метою запобігання поширенню на території Савранського району Одеської області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, враховуючи динаміку росту захворюваності в районі, області та країні ЗАБОРОНИТИ проведення масових заходів, присвячених святкуванню Дня Саврані на території                 смт. Саврань та Савранського району.

 

12.09.2020 року та

на період дії  карантину

 

2. Селищному голові та директору КЗ «Центр культури, дозвілля та туризму Савранського району» привітати з святом мешканців селища Саврань через засоби масової інформації.

 

3. Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції Головного управління  Національної поліції в Одеській області організувати контроль за дотриманням виконання даного рішення. 

 

12.09.2020 року та

на період дії  карантину

 

 

Голова комісії

ТЕБ та НС райдержадміністрації                                                       Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

Секретар комісії                                                                                     Олег ОРЛОВ