19.05.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ №25

чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

13 травня 2020 року                                                                            смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії з питань ТЕБ та НС Степаненко С.В.   

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Кравець Є.М., головний лікар КНП «Савранський районний ЦПМСД» Лещенко В.Б., завідувач  Савранського лабораторного відділення Сабадаш В.Г., спеціалістивідділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області Третьяк Л.І. та Гребенюк О.М., начальник відділу наданя адміністративних послуг Савранської райдержадміністрації Стадник О.О., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А.,підприємець Грицишин А.Б., представники засобів масової інформації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:                  

 

1. Прозаходищодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2на території Савранського району.

 

ВИСТУПИЛИ:

Степаненко Сергій Васильович – голова районної державної адміністрації, який поінформав про те, що на минулому тижні продовжувалось виконання заходів по недопущенню поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) на території району. На замовлення фахівців райдержадміністрації та медичних закладів району продовжували надходження матеріальні засоби та медичні засоби індивідуального захисту та медичні вироби за рахунок бюджетних коштів та коштів аграріїв та підприємців району.

Зазначені  матеріальні  засоби розподілено крім медичних закладів району, територіальним підрозділам ДСНС, НП, Держспоживпродслужби, МОЗ.

За інформацією  Савранського районного лабораторного відділення ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України»  ведеться облік осіб прибувших з країн Європи, в яких реєструвались захворювання на коронавірус, які повинні знаходитись  на карантині (самоізоляції) протягом -14 діб. Станом на 13.05.2020р. зареєстровано - 79 осіб. Фахівцями територіального підрозділу обов’язковому порядку надаються списки до КНП «Савранський районний центр ПМСД» в подальшому за зазначеними особами  встановлюється медичне спостереження протягом всього періоду самоізоляції, такі ж списки також надаються до Савранського відділення поліції Балтського

ВП ГУНП в Одеській області для здійснення контролю за дотриманням ними правил поводження під час перебування в самоізоляції.

2

За інформацією КНП «Савранський районний центр ПМСД» станом на 13.05.2020 року кількість  осіб  які  прибули із-за  кордону  і знаходяться  на  самоізоляції    впродовж 14  днів  по  Савранському   району - 6 осіб і контактних – 5 осіб. З усіма   прибулими   (на яких  отримано повідомлення з РЛВ)   встановлено  телефонний  зв’язок,  виявлено  контактних  осіб  та  проводиться   щоденний   моніторинг  стану  здоров’я,   скарг   немає.  

За інформацією КНП «Савранська ЦРЛ» станом на 13.05.2020 року медичний персонал лікувального закладу працює за установленим порядком та згідно визначених завдань. Мобільною медичною бригадою, здійснено  17 виїздів  для   забору   біоматеріалу  у  хворих  з ГРВІ з  атиповним  переобігом  на  CОVID – 19  у 41 особи  та  відправлено  в  вірусологічну   лабораторію  м. Одеси. ЗІЗ мобільна  бригада забезпечена у відповідності до вимог керівних документів МОЗ. За результатами досліджень:  38 – не підтверджено, 3 – перебувають в роботі. Кількість  хворих на ГРВІ – 5 чоловік, пневмонії -  0.В районі зберігається стабільна епідеміологічна обстановка і завдяки вжитим заходам захворюваність на коронавірус відсутня.

Здійснювалось цілодобове патрулювання  на визначених контрольно-пропускних пунтах,  КПП №18 та КПП №19, представниками територіальних підрозділів – Савранського ВП та 34 ДРПЧ4-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, а також медичних працівників лікувальних закладів району(з 11.05.2020 року військовослужбовці підрозділу Національної гвардії України припинили чергування), по виконанню поставленних керівництвом ГУ НП в Одеській області завдань, а також   завдань визначених комісією з питань ТЕБ та НС РДА. За звітний період порушень карантинних обмеженнь не виявлено.

Пропоную продовжувати виконання запланованих заходів усіма підрозділами з урахуванням відміни окремих карантинних обмежень.

Стадник Ольга Олександрівна, керівник центрунадання адміністративних послуг Савранської районної державної адміністрації (далі - Центр), яка поінформувала,  що постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 року №242 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211» визначено перелік адміністративних послуг, які надаються у період карантину та зазначено, що інші адміністративні послуги надаються з урахуванням епідеміологічної обстановки на відповідній території.

Враховуючи викладене та з метою зняття соціальної напруги, уникнення значних черг після зняття карантинних обмежень та врахувавши епідеміологічну обстановку на території району, пропоную сприяти Центру щодо можливості:

-  прийняття та видачі документів, які передбачені законами України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»;

-  надання  дозволу на видачудокументів з земельних питань, які були прийняті до 18.03.2020 року;

-  запровадити прийом та видачу документів по послугам «Видача висновку про погодження документації із землеустрою», «Падання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки», «Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки»;

Надання документів по зазначеним послугам значно зменшить навантаження на працівників Центру і дасть можливість громадянам, які будуть звертатися після повного зняття карантинних обмежень, отримати адміністративні послуги без суттєвих черг.

 

З метою  запобігання поширенню на території Савранського району  гострої респіраторної хвороби на виконання вимог  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» (зі змінами), від 04.05.2020 №343 «Про  внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», результатами обговорення першого питання комісія

                         

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію взяти до відома.

 

2. Селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установта організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, територіальним

3

підрозділам Балтського міжрайонного управлінню Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» продвжити виконання протиепідемічних та профілактичних заходів з метою стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної із загостренням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2 забезпечити виконання карантинних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року № 343 та поінформувати голову комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації про виконану роботу.

На період проведення карантинних заходів  

 

3. Керівнику центру наданя адміністративних послуг Савранської районної державної  адміністрації Стаднік О.О..:

3.1. Дозволити здійснювати:

1) прийом та видачу документів, у відповідності до вимог законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»;

2) надання  дозволу на видачудокументів з земельних питань, які були прийняті до 18.03.2020 року;

3) прийом та видачу документів за окремими  адміністративними  послугами:

-видача висновку про погодження документації із землеустрою;

- надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

- видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Термін –з 14.05.2020 року

3.2.Забезпечити персонал Центру (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

На період проведення карантинних заходів

 

4. Контроль за виконанням  рішення в цій частині залишаю за собою.

 

 

 

Голова комісії

ТЕБ та НС райдержадміністрації                                Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

 

Секретар комісії                                                                                                     Микола МАЙСОС