19.05.2020

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ №24

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

 

12 травня 2020 року                                                                            смт. Саврань

 

Присутні:

Головуючий - голова районної державної адміністрації,  голова комісії з питань ТЕБ та НС Степаненко С.В.    

Члени комісії – за окремим списком.

Запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Кравець Є.М., головний лікар КНП «Савранський районний ЦПМСД» Лещенко В.Б., завідувач  Савранського лабораторного відділення Сабадаш В.Г., фельдшер санітарний відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Балтського міжрайонного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області Третьяк Л.І., директор КЗ «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району» Яновська Л.А., підприємець Грицишин А.Б., представники засобів масової інформації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:                                 

 

1. Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2 на території Савранського району.

 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2», від 04.05.2020 №343 «Про  внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на виконання протокольного рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації  від 08.05.2020  №19 для запобігання поширенню на території Савранського району  гострої респіраторної хвороби, комісія

 

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити на території Савранського району запровадження карантину та функціонування районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режимі надзвичайної ситуації до 22 травня 2020 року

 

На період проведення карантинних заходів

 

2. Селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ  та організацій району, Савранському відділенню поліції Балтського відділу поліції ГУ Національної поліції в Одеській області, Савранському  районному сектору ГУ ДСНС України в Одеській області, Балтському  міжрайонному управлінню Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській

2

області, Савранському лабораторному відділенню ВП «Любашівський  МРВЛД» ДУ «Одеський  ОЛЦ МОЗ України», КНП «Савранська ЦРЛ», КНП «Савранський РЦ ПМСД» забезпечити виконання протиепідемічних та профілактичних заходів з метою стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної із загостренням респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2 забезпечити виконання карантинних заходів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року № 343 та поінформувати голову комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації про виконану роботу .

 На період проведення карантинних заходів

 

3. Директору Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Савранської районної державної  адміністрації Брицькій Н.О. :

3.1. Дозволити відвідування для надання соціально-побутових послуг, що входять до  натуральної допомоги (перукарські, швейні, медичні, прання білизни та одягу, господарські  послуги)  підопічним, які перебувають на обліку у  відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, яке функціонує  (далі – відділення) за адресою: вул. Миру, 86 смт. Саврань. 

Термін –з 18.05.2020 року

3.2. Забезпечити персонал відділення (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

На період проведення карантинних заходів

 

4.  Балтському  міжрайонному управлінню Головного управління  Держпродспоживслужби в Одеській області здійснити контроль:

1)  за діяльністю суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років),

2) за діяльністю з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Термін –з 12.05.2020 року

На період проведення карантинних заходів

 

5. Суб’єктам господарювання з надання послуг громадського харчування  усіх форм власності, що здійснюють свою діяльність на території району забезпечити підпорядкований персонал засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

На період проведення карантинних заходів

 

6. Контроль за виконанням  рішення залишаю за собою

 

 

Голова комісії з питань

ТЕБ та НС райдержадміністрації                                                         Сергій СТЕПАНЕНКО

 

 

Секретар комісії                                                                                        Микола МАЙСОС