07.06.2019

Голова Савранської райдержадміністрації Ярослава Жирун та причетні посадові особи взяли участь у селекторній нараді з актуальних питань роботи відповідальних служб щодо захисту прав дітей

Голова Савранської райдержадміністрації Ярослава Жирун та причетні посадові особи взяли участь у селекторній нараді з актуальних питань роботи відповідальних служб щодо захисту прав дітей, яку провів в режимі відеоконференції заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Колебошин С.В. 
В ході наради розглянуті питання:
- Про стан роботи щодо попередження насильства та жорстокого поводження відносно дітей в Одеській області доповіли начальник відділу соціально-правового захист дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації Кузнецова С.Г., директор Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Андреасян Е.К. та начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Одеській області Капуляк В. П. 
- З питань діяльності закладів соціального захисту дітей в Одеській області (загальна ситуація в закладах, фінансування, проблемні питання фінансування закладів, реорганізація закладів в рамках деінституалізацїї) поінформував начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Самборський В. П. 
- З аналізом розвитку сімейних форм виховання в розрізі територіальних одиниць виступили заступник начальника служби - начальник відділу розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей обласної державної адміністрації Гриневич Т.Ю. та директор Одеського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Андреасян Е. К. 
- Щодо кадрового забезпечення служб у справах дітей в Одеській області поінформував начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Самборський В.П. 
За результатами наради голова Савранської РДА Ярослава Жирун надала відповідальним особам доручення щодо виконання визначених обласною державною адміністрацією завдань.