16.11.2020

До відома населення району!

До відома населення району!
Управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації доводить до відома населення району щодо забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю відповідно до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 №309, дитина з інвалідністю має право не менше 1 разу на рік отримати реабілітаційні заходи за кошти державного бюджету у межах їх граничної вартості.
Шановні батьки чи законі представники дітей з інвалідністю інформуємо Вас про можливість отримати згідно з чинним законодавством реабілітаційні заходи не менше 1 разу на рік за кошти державного бюджету в рамках реалізації державної бюджетної програми «Реабілітація дітей з інвалідністю» і 3-х разів на рік за рахунок обласного бюджету в рамках реалізації обласної комплексної програми соціальної підтримки населення «Соціальний захист населення в Одеській області».
За детальною інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення вул. Горького, 1 за тел. (04865) 3-14-76
Головний спеціаліст відділу
персоніфікованого обліку
пільгових категорій населення І. В Лецик