01.11.2018

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні.

Сьогодні виникла нагальна потреба у більш широкому громадському обговоренні ідей економічного розвитку країни в цілому та її регіонів і міст зокрема в українському медіа-просторі. Саме з метою активізації цього процесу, а також задля удосконалення якості української економічної журналістики започаткована Національна премія для журналістів «Media etc. 3.0» на кращий медійний продукт, присвячений економічним реформам в Україні, розвитку малого та середнього підприємництва і податкового реформування.

«Media etc. 3.0» — це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Лауреати премії «Media etc. 3.0» визначаються шляхом проведення конкурсу журналістських робіт різних форматів та жанрових форм (публікації, відеорепортажі, радіорепортажі) в таких номінаціях:

- Національна журналістська премія за кращу публікацію;

- Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж;

- Національна журналістська премія за кращий радіорепортаж;

- Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію;

- Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж;

- Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж.

Окрім зазначених номінацій, за рішенням експертної ради та журі будуть відзначені конкурсанти, які отримають спеціальні відзнаки та можливість стажування.

Про умови цьогорічного конкурсу детальніше можна дізнатися на офіційному сайті премії: https://mediaetc.org.

Електронна адреса організаторів конкурсу: konkurs@mediaets.org.

Контактний телефон: (044) 539 00 27.