15.04.2019

День довкілля – 2019

Традиційно у квітні ми відзначаємо День довкілля. 

            Цією акцією передбачено проведення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій селища та сіл району, зокрема впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, створення нових зелених зон, висаджування саджанців дерев та кущів, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань шляхом проведення у навчальних закладах науково-практичних конференцій, виставок, конкурсів. 
           Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала всіх небайдужих до проблем, які ми самі завдаємо природі.

         Чистота сіл та селища  району починається з чистоти власної оселі, вулиці,  тому кожен має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру Савранську весну.

            Шановні жителі Савранського району, запрошуємо вас взяти активну участь у проведенні «Дня Довкілля-2019» 20 квітня 2019 року.

Давайте усі разом виховувати в себе і своїх дітях внутрішню культуру -  не викидати сміття поза урни, не викидати побутове сміття в лісі, лісосмугах, на берегах річок.   

            І головне, пом’ятаємо – чисто не там де прибирають, а там де не смітять!