11.02.2019

8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації кандидатів на пост Президента України
     Всього зареєстровано 44 кандидати на пост Президента України
     8 лютого відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.
     До ЦВК 3 лютого 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України Гнапа Д.В., висунутого 20 січня 2019 року на Десятому Всеукраїнському З’їзді Політичної партії "Сила людей".
     Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України Гнапа Дмитра Володимировича, 1977 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, фізичну особу – підприємця Гнапа Дмитра Володимировича, члена Політичної партії "Сила людей", суб’єкт висування – Політична партія "Сила людей".
     Також до Комісії 3 лютого 2019 року повторно надійшли документи для реєстрації кандидата на пост Президента України Соловйова О.М., висунутого 24 січня 2019 року на ІІІ З’їзді Політичної партії "РОЗУМНА СИЛА".
     До вказаних документів також було додано заяву Політичної партії "РОЗУМНА СИЛА" з проханням врахувати грошову заставу, сплачену 25 січня 2019 року у безготівковому порядку на спеціальний рахунок ЦВК в розмірі два мільйони п’ятсот тисяч гривень, як таку, що відповідно до виборчого закону, внесена партією, яка висунула кандидата на пост Президента України.
     Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила, що повторно подані документи виправлено відповідно до вимог Закону України "Про вибори Президента України" та з урахуванням застережень, зазначених у постанові ЦВК від 2 лютого 2019 року № 199 "Про відмову Соловйову О.М. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року", а відтак підстав для відмови в реєстрації його кандидатом на пост Президента України немає.
     Таким чином, Комісія зареєструвала кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України Соловйова Олександра Миколайовича, 1973 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, заступника директора ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ФЕБ", члена Політичної партії "РОЗУМНА СИЛА", суб’єкт висування – Політична партія "РОЗУМНА СИЛА".
     Таким чином, станом на 8 лютого 2019 року, Комісія завершила процес реєстрації кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Всього зареєстровано 44 кандидати на пост Президента України: Шевченко І.А., Каплін С.М., Наливайченко В.О., Скоцик В.Є., Садовий А.І., Купрій В.М., Мураєв Є.В., Гриценко А.С., Балашов Г.В., Богомолець О.В., Шевченко О.Л., Насіров Р.М., Бойко Ю.А., Ляшко О.В., Корнацький А.О., Вілкул О.Ю., Тимошенко Ю.В., Добродомов Д.Є., Мороз О.О., Кива І.В., Кошулинський Р.В., Данилюк О.В., Тарута С.О., Смешко І.П., Богословська І.Г., Зеленський В.О., Габер М.О., Дерев’янко Ю.Б., Безсмертний Р.П., Бондар В.В., Носенко С.М., Кривенко В.М., Кривонос С.Г., Ригованов Р.О., Тимошенко Ю.В., Новак А.Я., Журавльов В.М., Порошенко П.О., Кармазін Ю.А., Литвиненко Ю.Л., Ващенко О.М., Петров В.В., Гнап Д.В., Соловйов О.М.