27.08.2019

Апаратна нарада під керівництвом голови Савранської РДА

1.Апаратна нарада під керівництвом голови Савранської РДА Ярослави Жирун, були розглянуті питання:

1)Про виконання плану розвитку архівної справи за I півріччя 2019 року(інформували Салюк Т.Д. начальник архівного відділу райдержадміністрації, Шпитко О.О. Директор КП «Трудовий архів»)

2)Головний спеціаліст з питань Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Орлов О.А. розповів про результати комісії з замірів радіації на території Кам’янської сільської ради(була проведена експертиза) висновки комісії: рівень радіації знаходиться у задовільному стані.

3) Начальник фінансового управління звернувся до управління освіти з питань бюджету на новий навчальний рік.

4)Голова РДА Ярослава Жирун розповіла про хід громадських слухань з приводу графітного кар’єру.

5)голова РДА Ярослава Жирун дала доручення керівникі відділу освіти, молоді і спорту підготувати графік святкування 1 вересня у школах району.

6).Голова РДА наголосила про безпеку дорожнього руху під час навчального року наголосила на проведенні у школах району інструктажів з приводу правил дорожнього руху серед учнів та батьків.

7)Голова РДА звернулась до начальника служби у справах дітей з приводу  придбання житла для дітей сиріт к Савранському районі.

2.Робоча зустріч з начальником відділу освіти, молоді і спорту щодо закінчення ремонту у Савранській НВК, та підготовки шкіл району до навчального року.