02.09.2019

Апаратна нарада під керівництвом голови Савранської РДА Ярослави Жирун

Апаратна нарада під керівництвом голови Савранської РДА Ярослави Жирун, були розглянуті питання:

 

1)Про стан підготовки житолово-комунального господарства району та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років(інформувала  завідувач сектору містобудування та архітектури Гуцол Г.В.)

2)Здійснення соціального супроводу осіб які відбувають покарання без позбавлення волі(доповідав фахівець з моціальної роботи Савранського районного ЦСССДМ Курочка І.В.)

2)Головний спеціаліст з питань Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Орлов О.А. розповів про результати комісії з замірів радіації на території Кам’янської сільської ради(була проведена експертиза) висновки комісії: рівень радіації знаходиться у задовільному стані.

3)Голова РДА звернулась до начальника служби у справах дітей з приводу  придбання житла для дітей сиріт к Савранському районі.

2.Свято  знань у опорному навчальному закладі - Савранський навчально-виховний комплекс "ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ"на свято завітала голова Савранської районної державної адміністрації Ярослава Жирун

3. Навчальний рік розпочався в Північному центрі професійної освіти. З цієї нагоди відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.
На святі була присутня голова Савранської районної державної адміністрації Ярослава Жирун.