07.11.2019

АНОНС X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики

АНОНС
X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики
28 листопада 2019 р., м. Київ, КВЦ «Парковий»
28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективностіорганізовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум звідновлюваної енергетики.
«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічноміцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в якіінвестовано близько 4 млрд євро.Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингузалучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишньогосередовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.Подальша стратегія розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах станеключовою темою обговорення для понад 700 учасників Форуму із різних регіонівУкраїни, а також із-за кордону.Теми Форуму: відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України; стратегічне партнерство України та ЄС; основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії; успішні приклади реалізації проектів; запровадження аукціонної системи; шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.До участі у форумі запрошено перших осіб держави, а також заплановано виступипредставників центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій,ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики.
Запрошуємо долучитися до заходу представників центральних та місцевих органіввлади, органів місцевого самоврядування, мерів міст, голів ОТГ, представниківпосольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів,девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців, ЗМІ.Організатор –Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго.Реєстрація: 08:30.Час проведення Форуму: 09:15- 16:00.Програма – на сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий», 3-ій поверх,конференц-зал.Учасники Форуму зможуть: отримати актуальну інформацію про державну політику розвитку відновлюваноїенергетики; обмінятися досвідом; дізнатися секрети успіху щодо реалізації рентабельних проектів; зав’язати нові ділові контакти для співпраці; поспілкуватися із представниками як влади, так і бізнесу; згенерувати нові ідеї для проектів.Детальна інформація про Форум:http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.Участь у Форумі безкоштовна.Важливо! Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до18 листопада 2019 р. за формою: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.Кількість місць обмежена.З питань участі у Форумі звертайтеся до Анни Жукової (Департаментвідновлюваних джерел енергії Держенергоефективності) за контактами:тел: +38 044 590-54-09, e-mail: saeevde@gmail.com.Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 27 листопада 2019 р. за контактами: 044 590-59-65; 097-596-70-88; 096-906-85-95; e-mail: saeepressa@gmail.com (Управління комунікації та зв’язків згромадськістю Держенергоефективності).Із собою мати посвідчення журналіста або паспорт.