27.07.2018

27 липня 2018 року з робочим візитом до смт. Саврань завітав депутат Верховної Ради України Олексій Олексійович Гончаренко.

27 липня 2018 року з робочим візитом до смт. Саврань завітав депутат Верховної Ради України Олексій Олексійович Гончаренко.

В ході візиту депутат відвідав ОНЗ – Савранський НВК, де на даний час проводяться ремонтні роботи за підтримки політичної партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка, екскурсію по навчальному закладу та про хід виконання робіт інформували перший заступник голови райдержадміністрації Орел Оксана Петрівна та заступник директора НВК з виховної роботи Бевзюк Тетяна Петрівна.

Наступним пунктом відвідування став молодіжний центр «Нове покоління», де головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді і спорту Савранської районної державної адміністрації, адміністратор МЦ «Нове покоління» Сергій Васильович Низькохат представив презентаційний звіт про молодіжний центр та його філію в селі Концеба, а також розповів про стратегії МЦ на 2018 рік.

Затим, Олексій Олексійович Гончаренко завітав до Північного центру професійно-технічної освіти, де директор закладу Ярослава Борисівна Жирун провела екскурсію училищем та повідомила про плани його благоустрою на найближчий час.

Депутат Верховної Ради України О.О. Гончаренко отримав позитивні враження від візиту до Савранського району, спілкування відбулось в дружній та доброзичливій атмосфері.