Заходи, присвячені пам'яті Героїв Крут

29 січня – трагічна сторінка в історії України . 101 рік тому 300 українських студентів вийшли біля села Крути проти більшовицької армії зі Сходу.
В День пам’яті Героїв Крут в Савранському навчально – виховному комплексі, з метою формування в учнів патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, відбувся урок – реквієм «На грані двох тисячоліть чорніє хрест у білім полі», на якому були присутні т.в.о. голови Савранської РДА Оксана Орел, начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської РДА Олександр Олександров, учні Савранського НВК та працівники Савранської районної державної адміністрації.
Наприкінці заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.