14.12.2010

ВЕТЕРАНИ І НИНІ В СТРОЮ

Всі ми прагнемо виховати молодь в патріотичному дусі. Патріотизм – поняття досить об’ємне. І починається він, насамперед, з почуття любові громадян до своєї держави.

Важливою складовою патріотичного виховання є також знання рідної мови, культури, її традицій, бережливе ставлення до природи. Сприяє вихованню патріотизму і знайомство молодого покоління з козацькою історією, з історією Великої Вітчизняної війни.

Чималу роль у плані патріотичного виховання підростаючого покоління проводить районна рада ветеранів війни, праці і військової служби. Наші ветерани, і в першу чергу такі як А.П.Деркач, В.Л.Бабчинський, Я.В.Морозюк, Л.О.Ткач, Н.О.Нестеренко, бувають частими гостями практично у кожній школі нашого району, в районній бібліотеці та районному музеї, де проводяться зустрічі із дітьми. Вони розповідають підростаючому поколінню про свої пройдені воєнні дороги. Яскравим прикладом патріотизму є життєвий подвиг наших земляків - Героїв Радянського Союзу, про яких також розповідають ветерани.

Вже стало традицією проводити в День Перемоги шахові змагання на приз Героя Радянського Союзу Мороза Т.П. Цього року учні Савранської ЗОШ І-Ш ступенів писали твори на тему :”Про героїчні подвиги у Великій Вітчизняній війні наших дідів і прадідів”. У районній бібліотеці пройшла зустріч за участю ветеранів під гаслом „Этих дней не смолкнет слава”. В Слюсаревому на партизанській базі відбулось декілька зустрічей з колишніми партизанами загону „Буревісник” Нестеренко Н.О., Денисюк Г.П., Боцуляк Л.Є. Сюди ж на екскурсію приїжджали і учні Любашівської школи №1. Вони разом з учнями Савранської школи і колективом „Затишок” на партизанській базі давали концерт.

Мені хочеться сказати щире спасибі нашим ветеранам, що вони в силу своїх фізичних можливостей роблять велику справу – доносять історію нашої країни, військові і трудові подвиги старшого покоління до молоді, дбаючи про те, аби юнаки і дівчата виросли справжніми патріотами.

 

        П.Зброжко,

 голова Савранської райради ветеранів війни, праці  і військової служби.