14.09.2010

«Про відзначення 65-ї річниці закінчення Другої світової війни»

На виконання розпорядження обласної державної адміністрації №713/А-2010 від 25 серпня 2010 року «Про підготовку та відзначення 65-ї річниці закінчення Другої світової війни» районною державною адміністрацією 01.09.2010 року затверджені заходи по відзначенню 65–ї річниці закінчення Другої світової війни в Савранському районі. Відповідно до передбачених заходів 2 вересня 2010 року в районному Будинку культури проведено районне урочисте зібрання громадськості району за участі ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни,.перед початком заходу проведено покладання квітів до пам’ятників загиблим у Великій Вітчизняній війні.

З 20 серпня по 5 вересня 2010 року за участі управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Савранської РДА, виконкомів селищної та сільських рад проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів, учасників війни, інвалідів для надання допомоги у вирішенні матеріально-побутових проблем, забезпечення паливом та підготовки до зими.

В загальноосвітніх закладах району проведено уроки пам ’ яті з висвітленням історичних матеріалів Другої світової війни. В бібліотечних закладах оформлені виставки історичних матеріалів. В районній бібліотеці проведено круглий стіл «Історія Другої світової війни – міфи та реальність».

 

 

 

 

 Перший заступник голови районної

 державної адміністрації                                                               В.В.Рябокоровко