Проведено спільне штабне тренування з територіальної оборони зі штабом зони територіальної оборони за темою «Відпрацювання Замислу територіальної оборони зони ТрО»

В Савранському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відповідно до Плану підготовки Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  на 2019 навчальний рік з 26 по 27 березня поточного року проведено спільне штабне тренування з територіальної оборони зі штабом зони територіальної оборони за темою «Відпрацювання Замислу територіальної оборони зони ТрО» за участю  штабу району територіальної оборони Савранського району.

Мета навчання: - виконання  функціональних обов’язків посадових осіб штабу району територіальної  оборони під час планування територіальної оборони району та в ході відпрацювання Замислу у взаємодії з оперативними групами від інших військових формувань, підрозділів  Національної поліції, Служби безпеки та органів місцевого самовряду-вання району та області ТрО, розташованих у військово-сухопутній зоні відповідальності.

Навчання проведено у визначені, терміни під керівництвом в.о. військового комісара Савранського районного територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки – в.о. начальника штабу району ТрО Гораша О.В. за участю  заступника військового комісара з територіальної  оборони  Матуляка Ю.В та членів штабу району ТрО.

Під час проведення  навчання було досягнуто наступні навчальні цілі:

-          уточнено склад та функціональні обов’язки посадових осіб  штабу району ТрО.

-          уточнено  окремі  положення  плану ТрО району у військово-сухопутній зоні відпові-дальності ОК, управління силами  і засобами в ході ведення територіальної  оборони та порядку організації  взаємодії підрозділів військових формувань та правоохоронних органів  при веденні ТрО в межах території району;

-          уточнено перелік обєктів  і комунікацій, які розташовані на території  району і  підлягають охороні та обороні;

-          уточнено планувальні документи щодо формування сил та засобів ТрО та накопичення запасів матеріально-технічних засобів

-          досягнуто злагодження дій оперативного складу штабу району ТрО з оперативними групами від інших військових формувань та правоохоронних органів   в ході боротьби з ДРС та антидержавними  незаконно  утвореними озброєними формуваннями в районі.

 

 

Головний спеціаліст з питань запобігання

та виявлення корупції взаємодії з 

правоохоронними органами та оборонної

роботи апарату   райдержадміністрації                                                         М.М. Майсос