Командно-штабне навчання з територіальної оборони «Козацька воля 2018»

В Савранському районному військовому комісаріаті відповідно до Плану підготовки Одеського обласного військового комісаріату  на 2018 навчальний рік з 25 по 29 вересня поточного року проведено командно-штабне навчання з територіальної оборони «Козацька воля 2018» за участю  штабу району територіальної оборони Савранського району.

Мета навчання: - виконання  функціональних обов’язків посадових осіб штабу району територіальної  оборони під час планування територіальної оборони району у взаємодії з оперативними групами від інших військових формувань та правоохоронних органів.

Навчання проведено у визначені терміни під керівництвом військового комісара Савранського районного військового комісаріату - начальника штабу району ТрО Тодорука О.Л. за участю  заступника військового комісара з територіальної  оборони  Матуляка Ю.В та членів штабу району ТрО.

Під час проведення  навчання було досягнуто наступні навчальні цілі:

-          уточнено склад та функціональні обов’язки посадових осіб  штабу району ТрО.

-          уточнено  окремі  положення  плану ТрО району у військово-сухопутній зоні відпові-дальності ОК, управління силами  і засобами в ході ведення територіальної  оборони та порядку організації  взаємодії підрозділів військових формувань та правоохоронних органів  при веденні ТрО на території  району;

-          досягнуто злагодження дій оперативного складу штабу району ТрО з оперативними групами від інших військових формувань та правоохоронних органів   на території  району.