25.11.2019

Про виконання профілактичних заходів щодо збереження життя та здоров`я дітей в Савранському районі

Протягом 2019 року підрозділами поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області зареєстровано 1157 нещасних випадків з дітьми, за аналогічний період в Савранському районі - зареєстровано 8 нещасних випадків, які сталися з дітьми (4-опіки тіла, 3-тілесні ушкодження, 1-укус собаки). За аналогічний період  2018 року було 11 нещасних випадків з дітьми.

Діти, з якими сталися нещасні випадки, не перебувають на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

З метою виконання доручення заступника голови Одеської обласної державної адміністрації від 15.07.2019 року щодо збереження життя та здоров’я дітей, розпорядженням Савранської районної державної адміністрації від 19.07.2019 року №183/А-2019 затверджений План профілактичних заходів зі збереження життя та здоров’я дітей у Савранському районі і утворена районна міжвідомча робоча група для проведення обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та розроблений графік проведення спільних дій щодо профілактичних заходів зі збереження життя та здоров’я дітей.

 

Протягом поточного року службою у справах дітей спільно з Савранським РЦСССДМ,  Савранським ВП Балтського ВП ГУНП в Одеській області,  Савранським РС  ГУ ДСНС, із залученням медичних працівників, представників сільських/селищної рад, навчальних закладів обстежено умови проживання дітей, які проживають в 93 сім’ях.  

Проведено бесід (кількість) -19, вуличні акції – 3

 

Всього охоплено проф. заходами, осіб -113

З них: дітей-25, законних представників - 88

За категоріями сімей: опікунських – 4, СЖО – 13

Малозабезпечених, багатодітних, інших- 76

 

Під час обстеження умов проживання:
- з дітьми  проведені бесіди щодо обережного поводження з ліками, водою, побутовою хімією, вогнем, газом, також поведінка дітей з незнайомцями.

- з  батьками/законними представниками проведена роз’яснювальна робота.

З метою недопущення нещасних випадків з малолітніми дітьми, батькам надані рекомендації щодо не залишення дітей без нагляду та посилення контролю за їх поведінкою.

 Батьків ознайомлено з наслідками ухилення батьків від виконання обов'язків, згідно чинного законодавства.

За результатами проведеної роботи складені акти обстеження умов проживання сімей,  протоколи бесід з дітьми/законними представниками.

Зі змістом  актів та протоколів осіб ознайомлено письмово.

Деякі сімї відвідано двічі, тричі.

 

За результатами проведеної роботи:

Попереджено про відповідальність (батьків, законних представни-ків)-47

Ініційовано притягнення до відповідальності -4

Поставлено на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах -2

Знято з обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах -5

Кількість дітей,  які перебувають у складних життєвих обставинах станом на 25.11.2019 року -33

 

Про результати проведеної роботи служба у справах дітей щомісячно інформує службу у справах дітей обласної державної адміністрації.