30.09.2019

Привітання з Днем усиновлення

Дорогі мешканці Савранського району!

 

30 вересня, у день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання.

На території району проживає 6 сімей, які усиновили дітей, 11 опікунських сімей та 5 прийомних сімей. На обліку служби у справах дітей Савранської районної державної адміністрації перебуває 36 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 6 дітей вказаної категорії влаштовані до державних закладів, а 30 – до сімейних форм виховання. Із них 15 дітей, які підлягають усиновленню та чекають на свою родину. Це діти різної статі, різного віку та стану здоров`я.

Ми щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

У цей урочистий день ми повинні думати також і про тих дітей, які ще чекають на родину, котра стане для них рідною.

Висловлюємо велику вдячність усім небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом із цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала сім’ю. Чужих дітей не буває, і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та злагоди.

Хай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

 

ССД Савранської РДА