13.05.2020

Благодійна підтримка!

До Савранського району 07.05.2020 року представники благодійного фонду "ДОБРОЕ НАЧАЛО" передали 15 продуктових наборів сім’ям району, які опинились в складних життєвих обставинах. Заступник голови Савранської районної державної адміністрації  разом зі спеціалістами служби у справах дітей забезпечили доставку продуктових наборів сім’ям, які знаходяться в критичному стані, в зв’язку з запровадженням карантину.

Дана акція проведена за допомогою та завдяки  співпраці служби у справах дітей  Одеської обласної державної адміністрації з благодійними фондами.

Від імені голови Савранської районної державної адміністрації Сергія Степаненка, заступника голови Савранської районної державної адміністрації Євгенія Кравця, батьків та працівників служби у справах дітей райдержадміністрації висловлюємо щиру подяку благодійному фонду "ДОБРОЕ НАЧАЛО" (керівник Петро Ємельянов) та керівництву служби у справах дітей  Одеської обласної державної адміністрації за турботу про дітей, надійне партнерство і готовність підставити плече допомоги у скрутну хвилину.