12.04.2019

Будьте свідомими громадянами, допомагайте покращити Реєстр виборців!

         Вибори пройшли, а робота відділу ведення Державного реєстру виборців триває…
         Ось і минуло 31 березня – день, якого чекала вся країна довгих три місяці, день, що увійшов в історію, як грандіозна подія – вибори Президента України. 
         Вже проведено  підрахунки голосів першого туру, йде підготовка до другого туру, І для відділів ведення Державного реєстру виборців завершився перший етап виборчої метушні.
          Рано робити висновки, але, можна сказати, що це активна виборча кампанія.

і дуже неприємно чути масу негативу від людей на свою адресу. Чомусь майже всі вважають, що наш відділ протягом п’яти років нічого не робить, і лише напередодні виборів сам складає ці «застарілі списки виборців». Ніхто навіть подумати не може, що наш відділ винен лише в тому, що обробляє та узагальнює всю інформацію, яка надається різними закладами та установами. Такими, як відділ державної міграційної служби, відділ реєстрації актів цивільного стану, суд, селищна, сільські ради. Тобто, жодної дії працівник відділу не робить сам, без підтверджуючих документів. Мало того, інформація надається даними установами щомісяця, підкреслюю – щомісяця. І те, що нам надали, яка інформація до нас поступила, то ви, шановні громадяни, і маєте в списках виборців.
           Повірте, виборці, які тільки нарікають на те, що як були помилки п’ять років тому, так і лишилися, якщо ви не повідомите про ці помилки дільничній виборчій комісії і відділу ведення Державного реєстру виборців, то нічого не зміниться, бо крім вас ніхто про них не знатиме. Будьте свідомими громадянами, допомагайте покращити Реєстр виборців!
            Дуже хочеться подякувати дільничним виборчим комісіям № 510779 (автошкола), 510767 (с.Дубинове),  510772 (с.Концеба), що активно співпрацювали з відділом протягом виборчого процесу в березні поточного року, розшукуючи «зниклих» або пропущених виборців. Приємно, коли люди дослухались до прохань працівників відділу, і не мовчки відправляли людей, що не знайшли себе в списку виборців, а намагались з’ясувати причину їх відсутності. Приємно, коли дільничні виборчі комісії відповідально ставляться до своєї роботи, і виправляють помилки, допущені в персональних даних громадян, як дільнична виборча комісія № 510771 (с. Концеба). Звісно, будемо ще чекати на повідомлення, які передадуть комісії до відділу щодо виправлень, здійснених під час голосування.
            Дякуємо також всім мешканцям району за активність. Особливо молоді, яка, як ніколи, цього разу намагалась скористатись своїм правом голосу.
            А ще дуже хочеться подякувати тим громадянам, що особисто завітали до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Савранської районної державної адміністрації протягом  березня-квітня 2019 року, щоб виправити помилки, або внести свої дані до Реєстру.

           Але більш за все шкода стареньких громадян, які дуже хотіли проголосувати, але не могли прийти на дільницю через свій вік і не були включені до витягу для голосування вдома. Повірте, шановні бабусі й дідусі, не працівники відділу позбавляють вас права голосу! Дані щодо вас подають наші місцеві ради та управління соціального захисту населення. Звичайно, є ще дільнична виборча комісія, яка повинна отримати від вас заяву про бажання проголосувати вдома. Але наші законодавці передбачили додавання до такої заяви ще й медичної довідки, яку людям похилого віку ще потрібно взяти в закладі охорони здоров’я.
          Тому ще раз звертаємось до всіх мешканців Савранського району: завітайте до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Савранської районної державної адміністрації!
         Чим більше інформації отримає відділ, тим менше прикрих моментів ми з вами отримаємо під час голосування!
         Наша адреса: смт Саврань, вул.. Соборна,9, 2 поверх, каб. № 1.
         Телефони: (04865) 3-31-42, 3-12-86.